Toto o nás napísali na www.akademiamatejatotha.sk

Jeden z najlepších tréningov je v Prešove, na škole s tridsaťročnou históriou

2. mája 2018

Po našich nedávnych návštevách na základných školách môžeme povedať, že taký dobrý tréning, ako bol v Prešove, sme dávno nevideli. Dynamický priebeh, kde sa deti zapotili a siahli na dno svojich síl. Počas tréningu prišli deti povzbudiť aj rodičia, ktorí boli na tribúne. Áno, majú telocvičňu s tribúnou :-)! Pán tréner Mgr. Marek Čajka, ktorý vedie tréningy od septembra, hovorí: „Na deťoch, ktoré pravidelne trénujú, je vidieť značný rozdiel v pohybovej oblasti.“

Základná škola na Šrobárovej ulici 20 v Prešove má množstvo športových krúžkov – volejbalový, stolnotenisový, basketbalový, florbalový, turistický a mnohé iné. Preto je Športová akadémia Mateja Tótha vhodná pre tieto deti, ktoré potrebujú okrem špecializovanej športovej prípravy aj prípravu všeobecnú.

Tento rok oslavuje škola významné jubileum - 30. výročie založenia. Prajeme jej veľa šťastných žiakov, šikovných učiteľov a spokojných rodičov.