Postup na Majstrovstvá Slovenska v hádzanej žiakov ZŠ!

Chlapci zo Základnej školy na Šrobárovej ulici 20 v Prešove si pripísali na konto krásny úspech!

V okresnom kole v hádzanej žiakov, ktoré sa konalo 11. apríla 2018 na ZŠ na Sibírskej ulici, si vybojovali postup. V mestskej športovej hale v Levoči si 26. apríla zmerali sily i hraciu stratégiu v krajskom kole s hádzanármi z okresov Levoča, Poprad, Bardejov a Humenné. Po náročných zápasoch sa vo finále stretli s domácimi hádzanármi zo Základnej školy na Francisciho ulici. Chlapci zo Šrobárky nesklamali a v dramatickom dueli s náročným súperom zvíťazili v pomere 7 : 5.

Chlapcom sa venuje Mgr. Pavol Fecko. Majstrovstiev Slovenska v Hlohovci sa 21.-22. júna zúčastnia v tomto zložení: Jakub Kravčák, Daniel Ondrejčák, Jakub Petko, Michal Lukáč, Martin Jakubko, Patrik Goliáš, Michal Ivanič, Alexander Verčimák, Pavol Onderko, Richard Vlček, Richard Sumilas. Škola svojim „zlatým“ chlapcom drží palce a želá bojovnosť, nervy zo železa a športové šťastie.

Video: