Nadnárodný charitatívny koncert Integrácia 2017

Žiaci našej školy sa  zúčastnili nadnárodného charitatívneho koncertu Integrácia, ktorý sa konal 27. októbra v Aréne Poprad. Aj tento, už 9. ročník podujatia, bol veľmi úspešný. Na koncerte vystúpili  najlepší slovenskí a českí speváci, tanečníci či športovci. Koncert otvorila naša nová ministerka školstva, ktorá sa deťom predstavila ako “Maťa”. Po nej známa moderátorka Katka Brychtová spolu s vychádzajúcimi moderátorskými hviezdičkami vítala na pódiu účinkujúcich. Medzi nimi  bol aj známy raper a komik Bekim, ktorý je po nehode na bicykli odkázaný na invalidný vozík. Svojím entuziazmom a chuťou žiť motivuje mnoho hendikepovaných ľudí. Zahviezdila aj mladá speváčka z Čiech Monika Bagárová, slovenský „superstarista“ Lukáš Adamec, speváčka roka Kristína, ale aj Majk Spirit a Ego, ktorí dostali našich žiakov do varu.

Mgr. Petra Michlovičová