Sme majstri Slovenska v MINICOOL VOLLEY!!!

Sme majstri Slovenska v MINICOOL VOLLEY!!!

 

MINICOOL VOLLEY, alebo minivolejbal trojíc, je súťaž pre žiakov 5. a 6. ročníka základných škôl. A práve na majstrovstvách Slovenska v tejto súťaži 1. júna v Poprade získali naši chlapci Alexander Verčimák, Filip Duda, Michal Ivanič, Martin Falat, Peter Janíček, Tomáš Orečný a Pavol Onderko takýto výnimočný úspech!

Hralo sa v priestoroch ZŠ Letná Poprad. O trofej bojovalo 12 dievčenských a 8 chlapčenských tímov. Postup na záverečný turnaj si všetci vybojovali v základných kolách, ktoré sa hrali počas celého školského roku. Naši volejbalisti postúpili zo základnej skupiny do štvrťfinále, semifinále až do finále veľmi presvedčivo. Počas celého turnaja prehrali iba jeden set!

Za úspechom stoja hodiny a hodiny tréningov, pri ktorých je nevyhnutná tvrdá disciplína a pevná vôľa, ale hlavne hlavne zodpovedný a systematický prístup našich telocvikárov, ktorí sa športovej príprave žiakov venujú s veľkým zanietením. Chlapcov k titulu priviedol pán učiteľ Digaňa, sám úspešný aktívny športovec - volejbalista.

Chlapci, je na vás hrdá nielen Šrobárka, ale aj vaši rodičia a mesto Prešov, ktoré ste tak perfektne reprezentovali!

                                                                                                                                                                      Mgr. Ľ. Džoganíková

Zdieľaj článok:

Autor článku:

Iveta Azariová

Komentáre

K tomuto článku neexistujú žiadne komentáre